Neuvěřitelný svět BiGy

Biblický citát na dnešní den: Bůh odpouští. (Žl 103,3)

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (5284)
 

Ne (5436)
 

Odkazy

Mozaika 2008 - přispějte na setkání mládeže a Ukrajinu.

Českomoravská fatima

Sdružení přátel bl.Hyacinta Cormiera

Laická společnost nazývaná též brněnské angelikum, se zabývá výchovou mládeže, křesťanským uměním a pomocí potřebným a nemocným.
vydává také jediný časopis v ČR, který se zabývá duchovní obnovou nazvaný Rosa Mystica.

časopis TEDEUM

Institut sv.Josefa FSSPX

Katolík - internetová revue katolické tradice

Národní tisková agentura - nezávislí informační server

Nezávislí katolický informační server

Web biskupa Pavla Posáda

Osobní web otce biskupa Pavla Posáda, emeritního litoměřického biskupa(2003-2008) a světícího biskupa budějovického a titulárního biskupa ptujského.

Spirit - weblog

Honzův občasný deníček o duchovním životě( psaný od r.2004)

Blog pro náboženství, filozofii a umění.

Československé setkání mládeže na Velehradě

Oficiální stránky této akce pro katolickou mládež, která se bude konat 18.-20.července 2008

Lidové noviny

Jedny z mála kvalitních českých novin z dlouhou tradicí. To jsou Lidové noviny vycházející od roku 1893.

Britské listy

Běloruské listy

Běloruské listy mají provořadý úkol přiblížit českým občanům běloruský stát ve všech možných pohledech. Znamená to že se zde o tomto státě dozvíte vše a to turistickými zajímavostmi začínaje a politikou konče.

Immaculata - Neposkvrněná

Immaculata je mariánský občasník, který vydávají bratři Minorité v Brně a který disponuje vším co přibližuje vztah k Panně Marii, k Bohu a ke svatým. Pravidelnými rubrikami, které stojí za přečtení je určitě život sv.Antonína z Padovy a Trochu apologie od Radomíra Malého, který objasňuje mnoho neznámých fakt církevní historie, která zůstala mnoha dnešním historikům zamlčena.

Katolický týdeník

Slovo života

Slovo života je veršem z Bible, které je určeno podle církevního lekcionáře na přislušný měsíc doplněné komentářem k rozjímání. Výborná možnost, jak trávit volné chvilky v Boží blízkosti.

Děti v nouzi - zachraňme děti.

eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Zpravodajství z Izraele. Neschází zde také církvevně zaměřené zpravodajství.


Pravidelné zpravodajství české redakce. Naleznete zde aktuální zpravodajství z Vatikánu a celého světa včetně ČR, doslovné české překlady promluv svatého otce a církevních dokumentů.

Stránka Michala Šebery

Biskupské gymnázium Letovice

Diskuze

Diskuze incroyable totale

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3809":
Jirka
pro srndu: Váš příspěvek nezačiná moc slušně. Věříte v Darvina a v nic jiného, tak věřte . a neotravuje ostatní s vaším příspěvkem. Jednou to poznáte, ale bude na jiném břehu.smiley
Karel
Vážená paní, psychicky narušení lidé jsou i v jiných církvích. Ža mají syna alkoholika, za to snad rodiče nemohou. Děti v dospělosti nikoho neposlechnou a dělají si co chtějí. To poznáte, až vám děti vyrostou. A pokud byl alkoholikem od dětství, tak proč jste si ho brala. Trpíte velkou nenávist, měla byste se nad tím zamyslet, kdo ovládá vaši mysl? Nenávist. Tato vlastnost a jiné nepochází od Boha. Nenávist vás udolá a přenáší se na vaše děti. Což není moc dobrá výchova. Přemýšlejte.
mám přítele který je u svěktů jehovových a je to zlatý člověk a kdyby mi to neřekl ani bych to nepoznala.žijou jako ostatní lidé. Jediné co mě trošku vadí je, že neslaví vánoce, jakékoliv svátky a co mi dosti vadá, je že odmítají transfůze....
Marzam
Tak já vám něco povím, moje "báječná" tchýně s tchánem je u těch svědků jehovových! Četla jsem o nich vše podotýkám, ale větší břídily k bližním jsem ještě nezažila. Dítě bych si s jejich povedeným ožraleckým synem, který vykouří dvě krabičky cigaret, hraje na automatech, který mě neustále bil, až jsem skončila s policejním doprovodem na chirurgii a výživné nehradí nedělala, kdybych věděla, že jsou SJ!!! Dozvěděla jsem se to až po porodu. Jednoho syna zavrhli, jelikož se s ním jeho rozmazlená žena rozvedla a od té doby je chudák (jeden z normálních v rodině) na prášky!!! Větší magory jako SJ neznám! Moje dítě přes můj přísný zákaz začali potajmu "předělávat" na tu sektařskou víru, dovedete si představit jak jsem doma zuřila, když začalo pršet a 6leté vitální věčně veselé dítě, které jsem nikdy nestrašila ani čertíkem, zalezlo pod stůl a začal plakat, že bude konec světa, že se všichni i s maminkou utopíme ve sklepě. To trvalo shruba půl roku než se z toho dostal podotýkám!!! U mě jsou to CHUDÁCI S DUŠEVNÍ PORUCHOU! A skuste mi tady kázat anebo něco podobného! Jejich povedený syn má podle soudu Zákaz styku s mojim synem, jelikož shledali, že i "babička" není normální. Budu jmenovat a kdo je zná jen jim to řekněte, že tady o nich píšu jsou to rodina KOVÁČOVÝCH Maria a Milan, Karviná Mizerov! S pozdravem a přeji krásný NORMÁLNÍ DEN všem ostatním normálním! PS: Ostatně jmenovaný dědeček je věčně v lihu!!! A kdo mi dá odkaz na udávání o vyloučení sem s ním i veřejně, však máme demokracii ne? Mě a mým dětem kazit život nebudou! Dík
____________________________
tak teda jo...
smileySvět se začína přetvářet.To znamená že náš pastýř Ježiš stojí u nebeské brány a je připraven sestoupit na zem.Pohledil lsem si jeho bosé nohy.Svědkové jsou vyvolení.Náš Otec praví= S jménem Jehova zemřeš na zemi za živa ale svoji duši pro mě ochranuj.Již ted se stvou duší mazlím a posunuji tvuj čas dopředu.
kajka
nevnucujte svoji "viru" ostatnim lidem!!! je to trapne !! jste jako komaři--preberte si to sami
srnda
To si delate prdel tady s tim co tu pisete!uz jenom ta kokotina ze svet nevznikl evoluci!Bože lidi bud jste absolutne vypatlani nebo nevim!To si asi Darvin vsechno vymyslel ne! jsou DUKAZY.. a kde je ten vas "spasitel"??už jenom slovo jehovista mě přivadi do varu! A taky nechapu proc chodite od baraku k baraku a OTRAVUJETE slusne lidi! prej naboženství! hahaha hahaha! ale priznavam ze na druhe strane je to celkem biznis za ucelem oblbnuti lidi a vytahnout z nich penize musi to slusne vydelavat! nezlobte se pisu svuj nazor! jo a podle me jste vyjebani buzeranti kteri by se meli starat sami o sebe zdarec
____________________________
kajka

1  
2  

 
(C)Neuvěřitelný svět BiGy, studentská zpravodajská společnost 2006-2008