Neuvěřitelný svět BiGy

Biblický citát na dnešní den: Bůh odpouští. (Žl 103,3)

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (5284)
 

Ne (5436)
 

Odkazy

Mozaika 2008 - přispějte na setkání mládeže a Ukrajinu.

Českomoravská fatima

Sdružení přátel bl.Hyacinta Cormiera

Laická společnost nazývaná též brněnské angelikum, se zabývá výchovou mládeže, křesťanským uměním a pomocí potřebným a nemocným.
vydává také jediný časopis v ČR, který se zabývá duchovní obnovou nazvaný Rosa Mystica.

časopis TEDEUM

Institut sv.Josefa FSSPX

Katolík - internetová revue katolické tradice

Národní tisková agentura - nezávislí informační server

Nezávislí katolický informační server

Web biskupa Pavla Posáda

Osobní web otce biskupa Pavla Posáda, emeritního litoměřického biskupa(2003-2008) a světícího biskupa budějovického a titulárního biskupa ptujského.

Spirit - weblog

Honzův občasný deníček o duchovním životě( psaný od r.2004)

Blog pro náboženství, filozofii a umění.

Československé setkání mládeže na Velehradě

Oficiální stránky této akce pro katolickou mládež, která se bude konat 18.-20.července 2008

Lidové noviny

Jedny z mála kvalitních českých novin z dlouhou tradicí. To jsou Lidové noviny vycházející od roku 1893.

Britské listy

Běloruské listy

Běloruské listy mají provořadý úkol přiblížit českým občanům běloruský stát ve všech možných pohledech. Znamená to že se zde o tomto státě dozvíte vše a to turistickými zajímavostmi začínaje a politikou konče.

Immaculata - Neposkvrněná

Immaculata je mariánský občasník, který vydávají bratři Minorité v Brně a který disponuje vším co přibližuje vztah k Panně Marii, k Bohu a ke svatým. Pravidelnými rubrikami, které stojí za přečtení je určitě život sv.Antonína z Padovy a Trochu apologie od Radomíra Malého, který objasňuje mnoho neznámých fakt církevní historie, která zůstala mnoha dnešním historikům zamlčena.

Katolický týdeník

Slovo života

Slovo života je veršem z Bible, které je určeno podle církevního lekcionáře na přislušný měsíc doplněné komentářem k rozjímání. Výborná možnost, jak trávit volné chvilky v Boží blízkosti.

Děti v nouzi - zachraňme děti.

eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Zpravodajství z Izraele. Neschází zde také církvevně zaměřené zpravodajství.


Pravidelné zpravodajství české redakce. Naleznete zde aktuální zpravodajství z Vatikánu a celého světa včetně ČR, doslovné české překlady promluv svatého otce a církevních dokumentů.

Stránka Michala Šebery

Biskupské gymnázium Letovice

Klipy

Hlavní píseň z filmu perníková věž. snad si na ten film ještě vzpomínáte. Já z něj viděl pouze část, ale i ta mi hodně o řekla o  tom, jak hluboko může člověk klesnout.
Přehlídka toho, co měla k dispozici naše armáda doplněné lidovou národní písní.
Další píseň k většímu zamyšlení v adventní době.
Čím více se blíží Vánoce, tím víc se hodí přemýšlet o tom, že každý z nás by se měl snažit pochopit Boží lásku ke každému z nás bez ohledu na to jestli někdy zhřešil nebo se dopustil špatnosti vůči bližnímu. I v nejtěžších chvílích by si každý z nás měl uvědomovat, že nás má Bůh stále i ve skrytu naší duše rád. Tak to popsala i Rebecca svému příteli z dětských let.
Hodně zajímvá písnička od dřívějšího člena kapely Backstreet boys Briana Littrella určitě zaujme a to nejen tím, že v jejím videoklipu je sestřih z filmu Umučení Krista.
Protože už se nám dávon překulil čas na večerníček. Tak přináším pár klípků z kreslených pohádek. Jsou sice většinou v angličtině, ale doufám, že se vám budou líbit.
Velikonoce jsou sice ještě daleko, alej iž nyní si můžeme připomenout, že Kristus skutečně vstal z mrtvých, jak si říkají východní křesťané při každém pozdravu.
1  
2  
3  
 
(C)Neuvěřitelný svět BiGy, studentská zpravodajská společnost 2006-2008