Neuvěřitelný svět BiGy

Biblický citát na dnešní den: Bůh odpouští. (Žl 103,3)

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (5284)
 

Ne (5436)
 

Odkazy

Mozaika 2008 - přispějte na setkání mládeže a Ukrajinu.

Českomoravská fatima

Sdružení přátel bl.Hyacinta Cormiera

Laická společnost nazývaná též brněnské angelikum, se zabývá výchovou mládeže, křesťanským uměním a pomocí potřebným a nemocným.
vydává také jediný časopis v ČR, který se zabývá duchovní obnovou nazvaný Rosa Mystica.

časopis TEDEUM

Institut sv.Josefa FSSPX

Katolík - internetová revue katolické tradice

Národní tisková agentura - nezávislí informační server

Nezávislí katolický informační server

Web biskupa Pavla Posáda

Osobní web otce biskupa Pavla Posáda, emeritního litoměřického biskupa(2003-2008) a světícího biskupa budějovického a titulárního biskupa ptujského.

Spirit - weblog

Honzův občasný deníček o duchovním životě( psaný od r.2004)

Blog pro náboženství, filozofii a umění.

Československé setkání mládeže na Velehradě

Oficiální stránky této akce pro katolickou mládež, která se bude konat 18.-20.července 2008

Lidové noviny

Jedny z mála kvalitních českých novin z dlouhou tradicí. To jsou Lidové noviny vycházející od roku 1893.

Britské listy

Běloruské listy

Běloruské listy mají provořadý úkol přiblížit českým občanům běloruský stát ve všech možných pohledech. Znamená to že se zde o tomto státě dozvíte vše a to turistickými zajímavostmi začínaje a politikou konče.

Immaculata - Neposkvrněná

Immaculata je mariánský občasník, který vydávají bratři Minorité v Brně a který disponuje vším co přibližuje vztah k Panně Marii, k Bohu a ke svatým. Pravidelnými rubrikami, které stojí za přečtení je určitě život sv.Antonína z Padovy a Trochu apologie od Radomíra Malého, který objasňuje mnoho neznámých fakt církevní historie, která zůstala mnoha dnešním historikům zamlčena.

Katolický týdeník

Slovo života

Slovo života je veršem z Bible, které je určeno podle církevního lekcionáře na přislušný měsíc doplněné komentářem k rozjímání. Výborná možnost, jak trávit volné chvilky v Boží blízkosti.

Děti v nouzi - zachraňme děti.

eretz.cz - zpravodajství z Izraele

Zpravodajství z Izraele. Neschází zde také církvevně zaměřené zpravodajství.


Pravidelné zpravodajství české redakce. Naleznete zde aktuální zpravodajství z Vatikánu a celého světa včetně ČR, doslovné české překlady promluv svatého otce a církevních dokumentů.

Stránka Michala Šebery

Biskupské gymnázium Letovice

Katolická církev

Signály.cz jsou v novém

Signály současně se zahájením celostátního setkání mládeže proměnily kompletně celou svou nabídku a za starého webu, který nabízel jen několik možných nabídek vznikl veliký portál pro všechny mladé křesťany. Doba očekávání se přitom dala očekávat jen malou zelenou bublinou, ve které stálo, že se jedná o symbol komunikace. Nová tvář signálů byla představena minulý týden na Celostátním setkání mládeže, kdy více než 3000 lidí využilo možnost se přímo v místě do portálu zaregistrovat a získat jojo s logem signálů.
Opravdu se to nedalo očekávat, ale přesto se tak stalo. Signály změnili svou tvář a proměnily se v plnohodnotný portál pro mladé křesťany. Na tomto novém portálu nyní má každý uživatel možnost založit si vlastní účet, díky kterému má následně možnost si zřídit vlastní blog, najít si v signálech další kamarády, založit stránky svého společenstva a také volně diskutovat nebo si přečíst články na webech ostatních společenství.
Celý redakční tým nových signálů  je složený z mnoha dobrovolníků, kteří jsou výborní programátoři nebo začátečníci, kteří se rychle zaučují. Sice celý server během předchozího týdne zažil několik přetížení, ale i přesto si z těchto problému redakční tým nic nedělá. Podle záznamů v diskuzi se totiž jedná o běžný trend, kdy v začátcích takových portálů přichází neobvykle vysoký zájem (v případě signálu se jednalo o záležitost několika dnů), který nebude v následujících týdnech utichat, ale naopak sílit. Mnozí účastníci celostátního setkání mládeže totiž v těchto dnech rozšíří informace o novém portálu do svých farností, kde se díky tomu přihlásí po internetu další množství zájemců o registraci.
Přejme tedy signálům dobrý vývoj a spoustu spokojených uživatelů.
Signály současně se zahájením celostátního setkání mládeže proměnily kompletně celou svou nabídku a za starého webu, který nabízel jen několik možných nabídek vznikl veliký portál pro všechny mladé křesťany. Doba očekávání se přitom dala očekávat jen malou zelenou bublinou, ve které stálo, že se jedná o symbol komunikace. Nová tvář signálů byla představena minulý týden na Celostátním setkání mládeže, kdy více než 3000 lidí využilo možnost se přímo v místě do portálu zaregistrovat a získat jojo s logem signálů.
Praha.Opravdu se to nedalo očekávat, ale přesto se tak stalo. Signály, portál pro českou katolickou mládež, změnil svou tvář a proměnil se v plnohodnotný portál pro mladé křesťany. Na tomto novém portálu nyní má každý uživatel možnost založit si vlastní účet, díky kterému má následně možnost si zřídit vlastní blog, najít si v signálech další kamarády, založit stránky svého společenstva a také volně diskutovat nebo si přečíst články na webech ostatních společenství.
Celý redakční tým nových signálů  je složený z mnoha dobrovolníků, kteří jsou výborní programátoři nebo začátečníci, kteří se rychle zaučují.
Za první měsíc existence nových signálů se událo hned několik událostí, které doslova celým portálem pohli v základech. Jednak jím byl velký příval mladých lidí, kteří okamžitě o podporu a používání tohoto portálu projevili zájem. Jisté je, že v současné době už tento portál může mít přibližně 7000 uživatelů a to především těch, kteří se zůčastnili Celostátního setkání v Táboře, kde se portál slavnostně otevřel novým uživatelům. Mnozí účastníci Celostátního setkání mládeže v táboře Klokotech, kteří využili přímo na místě registrace a autorizace do systému již v těchto dnech šíří informace o novém portálu do svých farností, kde se díky tomu přihlásí na Signály další mladí lidé.
Přejme tedy signálům dobrý vývoj a spoustu spokojených uživatelů.
Žádné komentáře
 
(C)Neuvěřitelný svět BiGy, studentská zpravodajská společnost 2006-2008